Soutěž v požárním útoku - Ideal automotive 15.6.2013

06.06.2013 11:59

Letošním premiérovým, soutěžním počinem SDH Labuť, bude stejně jako v loňském roce soutěž v požárním útoku v areálu firmy Ideal automotive. Bude to z našeho pohledu soutěž velice zajímavá, protože nás čeká obhajoba vítězství z loňského roku, kdy se nám velice a musím uznat i nečekaně dařilo.

Prosím tedy všechny členy, kteří jsou schopni nám s tímto nelehkým úkolem pomoci, aby nás kontaktovali nebo se osobně dostavili do klubovny SDH v Labuti, kde se dohodnou další podrobnosti, včetně kompletní přípravy techniky, kterou je po zimní přestávce nutné podrobněji zkontrolovat a vyčistit, popřípadě zjistit závady.

U sportovní mašiny PPS12 již došlo vminulém týdnu k revizi motoru a těsnění, takže tato povinnost nám odpadá.

Bohužel ještě nemáme přesné propozice o soutěži, při jejich obdržení Vás budeme neprodleně informovat prostřednictvím těchto webových stránek či

přímo v klubu SDH.

Předem všem děkuji za účast na přípravách respektive za účast na soutěži

JH