Účast SDH Labuť na turnaji v sálové kopané "O pohár starostky obce"

04.02.2013 10:43

V sobotu 2. 2. 2013 se naše soutěžní družstvo zúčastnilo ve Starém Sedlišti 12. ročníku turnaje v sálové kopané družstev SDH "O pohár starostky obce". Družstvo odehrálo turnaj ve složení Jirka Havel, Jarda Peterka, Honza Peterka, Erik Verner a tři hráči zapůjčení z SDH Nové Sedliště - Vláďa Bartůška, Venca Rott a Honza Černý. Se ziskem 5 bodů (1 výhra, 2 remízy a 1 prohra) jsme nakonec obsadili 3. místo ve skupině, což bohužel na postup do finále nestačilo. V konkurenci deseti družstev jsme tak skončili celkově šestí, za pořádajícími hasiči ze Starého Sedliště jsme zaostali pouze o skóre. Stupně vítězů obsadila dvě družstva hasičů z Tachova (1. a 3. místo) a družstvo hasičů z Brodu nad Tichou (2. místo). Několik fotografií z této akce naleznete ve fotogalerii.

JiP