Výsledky Bosé ligy v Halži a turnaje v sálové kopané ve Starém Sedlišti

01.03.2014 12:02

Ve srovnání s rokem předešlým bylo letošní představení našeho družstva na 16. ročníku tradičního turnaje Bosá liga, který pořádal dne 8. 2. 2014 Sbor dobrovolných hasičů v Halži, mnohem úspěšnější. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 soutěžních družstev, která po odehrání vzájemých zápasů ve dvou základnách skupinách nakonec bojovala o konečné umístění. Našemu družstvu se vedlo náramně - po výhře ve skupině nakonec ve finále porazilo SDH Brod nad Tichou a turnaj opanovalo. Startovní listinu družstva SDH Labuť tvořilo celkem 9 jmen. Bránu hájil jako již tradičně Tomáš Mařák, v poli nastupovali členové SDH Jaroslav Peterka, Radek Verner st., Erik Verner, Jiří Havel a Stanislav Žalud; z nečlenů pak Jan Černý a Jan Fojtíček (oba SDH Nové Sedliště) a Miroslav Božek. Počasí bylo tentokrát spíše jarní, čemuž odpovídal i suchý asfaltový povrch hřiště.

Týden na to se naše družstvo v mírně pozměněné sestavě představilo na turnaji v sálové kopané ve Starém Sedlišti. Devět startujících týmů bylo opět rozděleno do dvou záladních skupin. Ačkoliv nám los vcelku přál, herní projev na lepší než třetí místo ve skupině nestačil a v konečném zúčtování jsme obsadili  až 7. místo. Složení soutěžního družstva bylo následující: Tomáš Mařák v bráně, v poli pak Radek Verner, Erik Verner, Jaroslav Peterka, Jan Peterka a Jiří Havel, které z nečlenů doplnil Tomáš Vlasák.

Několik fotografií z obou turnajů naleznete jako obvykle ve fotogalerii. JiP